ALUPLAST 4000

Lango pagrindas – 70 mm pločio profilis Ideal 4000 (Aluplast). Penkių kamerų konstrukcija užtikrina aukštą šilumos ir garso izoliaciją.

Aluplast 8000

Šie langai sukurti remiantis Ideal 8000 sistema, kurioje didelis dėmesys buvo skirtas šiluminių parametrų mažinimui. Tai tapo įmanoma dėl iki 85 mm padidinto profilio montavimo gylio, šešių kamerų profilių konstrukcijos ir trijų tarpiklių sistemos.

Veka Pf70

Mūsų gaminami langai VEKA PF 70 sistemoje yra skirti  vertinantiems savo klientų kokybę ir funkcionalumą. Profilis Veka PF 70 gaminamas A klasės (išorinės sienelės storis ne mažesnis kaip 2,8 mm).

Veka SL82

VEKA SL 82 sistemoje yra skirti išrankiausiems klientams, ieškantiems patvarių sprendimų. Profilis Veka SL 82 gaminamas A klasės (minimalus išorinės sienelės storis 2,8 mm)

CLICK-ON AD

Šešių kamerų rėmo profilis su 80 mm montavimo gyliu. Apsauga nuo vagystės, stabdys rankenoje, laipsniškas pakreipimas.

CLICK-ON MD

Dėl maksimalaus sandarumo centrinis sandarinimo modulis suteikia didesnį atsparumą net ekstremalioms sąlygoms atmosferos, pvz., trukdymo, stiprus lietus arba gūsingas vėjas.

ALUPROF MB-70

MB-70 yra moderni aliuminio sistema, naudojama išorės architektūriniams elementams, kuriems reikalinga šilumos ir garso izoliacija, pvz., įvairių tipų langams, durims, vestibiuliams, vitrinoms ir erdvinėms konstrukcijoms gaminti.

EURO 68

Langas, kuriame ekonomiškumas derinamas su šiluminėmis savybėmis, idealiai tinka keičiant senus langus. Jame pagal poreikį gali būti sumontuotas dvigubas arba trigubas stiklas.

EURO 80

Šie langai pasižymi švelniai užapvalintais profilio kraštais. Puikią šilumos izoliaciją užtikrina stora, 80 mm varčios ir staktos rėmas bei 3 stiklų sandarus blokas.

EURO 92

Langas, kuriame ekonomiškumas derinamas su šiluminėmis savybėmis, idealiai tinka keičiant senus langus. Jame pagal poreikį gali būti sumontuotas dvigubas arba trigubas stiklas.

Skandinaviški

Neįprastas atsidarymo į išorę būdas garantuoja ne tik nepaprastą sandarumą. Tai taip pat leidžia laisvai išdėstyti erdvę aplink langą, nes varčios neužima vietos viduje. Tokio tipo langai gali būti puikus sprendimas bet kurioje šalyje.