rehAU

Pakeliami garažo vartai IDO-COMPACT+

Sekciniai garažo vartai IDO-COMPACT+ – tai pagal Jūsų asmeninius poreikius ir išmatavimus pritaikomi vartai Jūsų namams, kai minimali garažo vartų angos sąrama yra 80 mm.

Pakeliami garažo vartai IDO-HOME

Sekciniai garažo vartai IDO-HOME – atitinka Europos standartą. Tai geriausias pasirinkimas Jūsų namų garažui bei komerciniams pastatams. Šiuos garažo vartus pagaminsime pagal individualius išmatavimus bei poreikius.

rehAU

rehAU

Pakeliami pramoniniai garažo vartai IDO-PRO

Garažo vartai IDO-PRO – idealiausiai tinka komerciniams ir pramoniniams pastatams. Gamybos procese taikome aukštus techninius reikalavimus – dėl atrinktų itin kokybiškų medžiagų, šie garažo vartai yra tvirti ir ilgaamžiai. Pramoninių sekcinių vartų konstrukcija ir komplektuojančios dalys yra pritaikytos ilgalaikei eksploatacijai net ir intensyviai naudojant.

Atveriami garažo vartai IDO-SD

Atveriami garažo vartai IDO -SD – optimalus sprendimas Jūsų namams ir pramonės pastatams, kai pastato konstrukcija nėra pritaikyta pakeliamiems garažo vartams. Šiuos vartus gaminame tiksliai pagal Jūsų individualius išmatavimus iš įprastinių pakeliamų vartų segmentų.

rehAU

rehAU

Nustumiami garažo vartai IDO-SL

Nustumiami garažo vartai IDO-SL – optimalus sprendimas Jūsų namams ir pramonės pastatams, kai pastato konstrukcija nėra pritaikyta pakeliamiems garažo vartams. Šiuos vartus gaminame tiksliai pagal Jūsų individualius išmatavimus iš įprastinių pakeliamų vartų segmentų.